IIP LOGO
Menu
Patronat Medialny

czasopismo PROMOTOR BHP

Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 116
W tym miesiącu: 1971
Wszystkich: 3109
Galeria: Konferencja 2011
Czy wiesz, że ... ?

W II Międzynarodowej Konferencji Bezpieczeństwo Systemu Człowiek - Obiekt Techniczny Otoczenie, która odbyła się w dniach 12-14 października 2011 w Hotelu Ostaniec na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej wzięło udział 43 uczestników z kilkunastu różnych ośrodków naukowych.

Przypomnienie o płatnościach

Uczestnikom tegorocznej Konferencji przypominamy o upływającym terminie wnoszenia opłaty konferencyjnej.

Przesunięcie terminu zgłoszeń

W zwiazku z faktem, że z powodów technicznych nie zostały rozesłane zaproszenia do udziału w konferencji termin zgłoszeń został przesunięty i zrównany z terminem nadsyłania artykułów na Konferencję. Termin zgłoszeń został zatem przesunięty na 30 kwietnia 2011r. Zapraszamy.

Komunikat nr 1 - zaproszenie

Uprzejmie informujemy, że na stronie zamieściliśmy oficjalne Zaproszenie na Konferencję - Komunikat nr 1. Komunikat jest do pobrania w formacie PDF.

II Międzynarodowa Konferencja Bezpieczeństwo Systemu C-OT-O

Hotel Ostaniec - Konferencja Bezpieczeństwo Systemu Człowiek - Obiekt Techniczny - Otoczenie

Uprzejmie informujemy, że II Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Bezpieczeństwo Systemu Człowiek - Obiekt Techniczny - Otocznie", organizowana przez Katedrę Systemów Technicznych i Bezpieczeństwa Pracy przy Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej obędzie się w terminie: 12-14 paździenika 2011 w Hotelu Ostaniec w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej.