IIP LOGO
Menu
Patronat Medialny

czasopismo PROMOTOR BHP

Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 55
W tym miesiącu: 3183
Wszystkich: 3183
Galeria: Konferencja 2011
Czy wiesz, że ... ?

W II Międzynarodowej Konferencji Bezpieczeństwo Systemu Człowiek - Obiekt Techniczny Otoczenie, która odbyła się w dniach 12-14 października 2011 w Hotelu Ostaniec na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej wzięło udział 43 uczestników z kilkunastu różnych ośrodków naukowych.

Otwarcie zgłoszeń na III Międzynarodową Konferencję Bezpieczeństwo Systemu C-OT-O

Zamieściliśmy kompletne wytyczne dotyczące III Międzynarodowej Konferencji Bezpieczńestwo Systemu "Człowiek - Obiekt Techniczny - Otoczenie", która odbędzie się w terminie 17-19 października 2012. Zapraszamy Autorów do zgłaszania referatów na konferencję.

III Międzynarodowa Konferencja w 2012 roku

III Międzynarodowa Konferencja Bezpieczeństwo Systemu Człowiek - Obiekt Techniczny - Otoczenie odbędzie się w terminie 17-19 października 2012 na Jurzez Krakowsko-Częstochowskiej w Hotelu Ostaniec w Podlesicach. Szczegóły konferencji zostaną podane w najbliższych dniach. Zapraszamy.

Uruchomienie laboratorium na Wydziale Zarządzania

Na mocy Zarządzanie nr 202/2011 Rektora Politechniki Częstochowskiej, z dniem 1 stycznia 2012 utworzono w Katedrze Systemów Technicznych i Bezpieczeństwa Pracy na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej dwa laboratoria: Laboratorium Badania Własności Mechanicznych i Użytkowych Wyrobów oraz Laboratorium Ergonomii i Kształtowania Środowiska Pracy.

Podziękowanie za uczestnictwo z Konferencji

Konferencja 2011 - rozpoczęcie konferencji - prof. Szymon Salamon

Bardzo dziękujemy wszystkich Uczestnikom za wzięcie udziału w Konferencji, która odbyła się w terminie 12-14 października 2011. Zapraszamy na konferencję, która odbędzie się w przyszłym roku. Zapraszamy do obejrzenia galerii fotografii z tegorocznej konfernecji "Bezpieczeństwo system: człowiek - obiekt techniczny - otoczenie".

Komnukat 2

W dniu dzisiejszym, zgodnie z harmonogramem wysłany został do wszystkich osób, które zgłosiły artykuły na konferencję drugi Komunikat ze szczegółami pobytu. W przypadku, gdyby ktoś nie otrzymał komunikatu, prosimy o kontakt.